کد مطلب: 17265|گروه: فقهی و حقوقی | تاریخ: 1393/09/16-22:5

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی:

دشمنان بنیانهای حقوقی و قانونی نظام اسلامی را نقد می کنند

حجت الاسلام نورالله قدرتی گفت: بسیج حقوقدانان یک رسالت عظیمی را بر عهده دارد و یک پشتوانه حقوقی نظام است.

دشمنان بنیانهای حقوقی و قانونی نظام اسلامی را نقد می کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان، رئیس کل دادگستری خراسان شمالی ظهر امروز در گرامیداشت سالروز تصویب قانون اساسی و سالروز تشکیل سازمان بسیج حقوقدانان در تالار حافظ شهرستان بجنورد گفت: 12 آذر سالروز تشکیل بسیج حقوقدانان و تصویب قانون اساسی است و بسیج حقوقدانان یک رسالت عظیمی را بر عهده دارد و یک پشتوانه حقوقی نظام است.

حجت الاسلام قدرتی افزود: در جنگ نرم جزیره ای حمل کردن تحت فرماندهی واحد است و دشمن حجمه های حقوقی را به نوع خاصی با استفاده از سازمانها و نهادهای حقوقی در دنیا، بنیانهای حقوقی و قانونی نظام اسلامی را نقد می کند که جریانهایی همانند بسیج حقوقدانان باید با این حجمه ها مقابله کنند.

وی در ادامه گفت: فقه اسلام، اصول و مبانی کلی را برای ما بیان کرده است و ما باید فرع آنها را از قرآن و شرع استخراج کنیم.

رئیس کل دادگستری خراسان شمالی با اشاره به روز دانشجو افزود: بی گمان حوزه علمیه به تنهایی نمی تواند به موفقیتهای بسزایی دست بیابد و مدیران این نظام در سطوح مختلف از دانشگاه ها بر می خیزند و باید به این قشر توجه خاصی شود.

حجت الاسلام قدرتی تاکید کرد: جامعه حقوقدانان باید موانع خوبی در نظام اسلامی برای مقابله با دشمن باشد و حجمه ها و شبهات حقوقی که در باب زن و دیانت و حدود وارد می کنند که به مراتب تخریب آن برای فرهنگ کشورمان و باورهای جوانانمان بالاتر است را خنثی کنند.

وی با تاکید بر مقابله با جنگ نرم دشمن، نمونه هایی از حجمه های تخریبی دشمن را برشمرد و آزادی شما توسط دین اسلام گرفته شده است؟، وضعیت اقتصادی و جایگاه سیاسی کشور متزلزل است؟، حکومت بی کفایت است و توانایی اداره کشور را ندارند؟، تا کی باید مقابل آمریکا ایستاد، تسلیم شوید تا خوشبخت شوید! و مباحث تساوی حقوق زن و مرد، را از جمله موارد اهم دف دشمن برای تخریب جامعه اسلامی دانست.

وی در پایان گفت: ما بسیجیان حقوقدان باید سعی و تلاش کنیم، بسیجی که مورد تحقق منویات رهبری و الگوی ملتهای دیگر است باشیم.

انتهای پیام/

©2013 Shirvan News Agency. All Rights Reserved